Twój Dom

Timber Haus

To Tradycja w Nowoczesnym Stylu

 

Jakie wartości decydują o tym, że budynek staje się domem ?

Jak stworzyć ciepłe, przyjazne miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi ?

Jak stworzyć miejsce, które będzie przyciągać i zapraszać już od samego wejścia do odprężenia i zrelaksowania się w jego przyjemnym i niepowtarzalnym wnętrzu ?

Podczas realizowania każdego projektu staramy się, aby nasi klienci otrzymali i poczuli prawdziwe odpowiedzi na powyższe pytania, kiedy już wejdą i zamieszkają w swoim nowym Domu.

 

 

KROK 1 Decyzja o budowie

Jeżeli podjąłeś decyzję o budowie własnego domu, to czeka Ciebie rozwiązanie wielu problemów związanych z procedurami formalno-prawnymi, działką, finansowaniem, materiałami itp. Dzięki temu że od początku jesteśmy razem, to wydatnie pomagamy w przejściu przez wszystkie formalności. Praktycznie tyle samo trwa budowa, co cała „papierologia ” inwestycji, dlatego ważne jest aby od początku wspólnie działać razem, zaoszczędzi to dużo czasu i nerwów.

 

KROK 2 Wybór projektu

Jest on istotny zależny od kształtu działki i lokalizacji północ-południe. Oczywiście wizja domu jest bardzo ważna tj. jaka będzie bryła domu, ilość kondygnacji. Jest mnóstwo gotowych projektów gotowych, które można zakupić, lecz projekt gotowy trzeba adoptować do warunków danej działki i jest to spory koszt. Projekty gotowe zawierają pewne wady, są uniwersalne, ale za to czegoś brakuje np za mała łazienka, kotłownia, za duży za mały itp. Zamiast gotowy projekt adoptować i przerabiać, lepiej narysować nowy projekt w pracowni architektonicznej, gdzie możemy go dopasować do swoich potrzeb i możliwości, nawet wzorując się na jakimś gotowym projekcie. Koszty są zbliżone, możemy idealnie stworzyć swój nowy dom.

 

KROK 3 Wycena projektu

Koszt budowy domu drewnianego zależy od następujących czynników:

  • 1. Grubości scian
  • 2. Powierzchni zabudowy
  • 3. Stanu zaawansowania inwestycji
  • 4. Odległości

 

 

Kontakt z Timber Haus

Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Adrian Kamiński

tel. 56 3000 184

tel. 662 059 438